gallery/01

Nasz zespół (team) złożony jest z wysokiej klasy specjalistów, posiadających doświadczenie w wykonywaniu prac pomiarowych oraz lokalizacji i naprawy awarii na różnego rodzaju obiektach.

gallery/03
gallery/02

Nasza firma stale się rozwija i rośnie. Oferujemy szeroki zakres usług. Naszym celem jest dostarczenie najlepszego rozwiązania, które pomaga wszystkim. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Życzymy miłego dnia!

Nasza misja

Nasz zespół

Oryginalne projekty

O nas

Firma ELTEAM została utworzona w 2007r., od początku swojej działalności nastawiona jest gównie na świadczenie kompleksowych usług pomiarowych z zakresu elektroenergetyki, a wyróżniamy się elastycznością i solidnością wykonywanych prac.

Świadczymy usługi kompleksowego utrzymania ruchu, serwisu jak również  przeglądy okresowe farm wiatrowych i fotowoltaicznych. Dla sektora energetyki zawodowej i przemysłowej wykonujemy pomiary eksploatacyjne, poawaryjne, pomontażowe oraz uruchomieniowe  w pełnym zakresie dla wszystkich poziomów napięć, badania ochrony przeciwporażeniowej, badania nieinwazyjne z wykorzystaniem termowizji i wyładowań niezupełnych. Jesteśmy certyfikowanym dostawcą usług i prowadzimy nadzór nad montażem dla producentów turbin wiatrowych, rozdzielnic, transformatorów, linii, muf i głowic kablowych, aparatury elektroenergetycznej oraz zabezpieczeniowej. Wykonujemy pomiary i próby wysokonapięciowe (VLF i AC) oraz prace rozruchowe.